گزارش و مقالات
توافقات بانکی؛ سوغات سفر مدیر عامل و هیئت همراه به مازندران

در راستای ارزیابی عملکرد و تحقق درخواست‌های سازمانی شعب استانی و همچنین دیدار با سهامداران عمده و بیمه گذاران بزرگ، دوم بهمن ۹۸، سفر دیگری از سلسله سفرهای مدیرعامل بیمه تجارت‌نو و هیئت همراه این بار به استان مازندران به میزبانی ابوالقاسم قنبری مدیر شعبه ساری، رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی؛ در بدو ورود به این استان جلسه مشترکی میان تیم تجارت نو و مدیر شعب پست بانک استان مازندران و معاونان وی برگزار شد.

توافقات بانکی
بهره مندی از تمامی امکانات موجود در شبکه “آی سی تی” و اجرای مدل جدید طراحی فروش، استفاده از پتانسیل مشتریان بزرگ، تسهیل در جذب و بکارگیری شبکه فروش دفاتر پست بانک مطابق ضوابط اعلام شده، سرویس دهی بهنگام به کلیه بیمه شدگان به خصوص پرسنل پست بانک و استقرار نمایندگان توانمند در شعب بانکی شهرهای استان مازندران از جمله مواردی بود که طرفین بر انجام آن توافق کردند .
پس از این نشست جلسه دیگری باز از جنس بانک تشکیل شد. مدیر عامل و هئیت همراه در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان درخصوص بازاریابی مشترک بانک و بیمه و همچنین امکان اسکان نمایندگان در سایر شعب بانک تجارت مازنداران تبادل نظر کردند.
نشست درخانه
به دنبال اتمام دیدار سهامداران بزرگ، مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در شعبه ساری طی نشستی صمیمانه با مدیر شعبه و دیگر .کارمندان، شنوای موفقیت‌ها، پیشنهادات درجهت جذب پرتفوهای جدید و همچنین مشکلات آنها شدند.
بازدید کاغذی
در ادامه به همراه بازدید از کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران، جلسه مشترک مدیر عامل بیمه تجارت نو و هیئت همراه با مدیرعامل و معاونین این شرکت برگزارشد.
در این نشست نیما نوراللهی با تاکید بر اینکه”در هر شرایطی به تعهدات خود پایبندیم” اعلام داشت: درنتیجه چنین عملکردی است که امروز تجارت‌نو عنوان دار اولین شرکت درارزیابی سریع و همچنین پرداخت خسارت به مددجویان کمیته امداد است.
بازدید از خط تولید شرکت”آورتا” و دیدار با مدیرعامل این مجموعه که از بیمه گذارن تجارت‌نو است نیز در این سفر محقق شد و در نهایت طی برگزاری نشستی از جنس همدلی و همراهی با کارگزاران استان، سفر به مازندران همیشه سبز و سرزنده به پایان رسید.

**********************************************

درسفرمدیرعامل بیمه تجارت‌نو و هیئت همراه به پایتخت انرژی ایران حاصل شد؛
حضوری از جنس دلگرمی

باور این است که خانواده تجارت‌نو در گستره کشور فارغ از همه فاصله‌ها در کنار هم هستند تا با تکیه بر هدف اعتلا و ارتقای سازمان، روزهای پرافتخاری برای مجموعه رقم خورد. درصحه گذاشتن به این اتحاد، مدیر عامل تجارت نو و هیئت همراه در یک روز پاییزی به استان بوشهر سفر کردند تا ضمن دیدار با تعدادی از اعضای این خانواده بزرگ در جریان کاری شعبه این استان قرارگیرند. سفری سرشار از دلگرمی، رضایت بیمه گذاران، بررسی مسائل نمایندگان و کارگزاران و در کل پرنتیجه … 
   
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
ضیافت دیدار
عصر یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸، سفر مدیر عامل شرکت بیمه تجارت‌نو به این استان، به همراه یکی از اعضای هیئت مدیره، معاون مدیر عامل در توسعه بازار و شبکه فروش، مدیر بیمه های اشخاص، مدیر روابط عمومی و ارتباطات و مدیر حوزه مدیر عامل، به میزبانی شعبه بوشهر کلید خورد.  
پس از ضیافت شام که به گپ و گفت با حاضران ازجمله نماینده بانک تجارت و پست بانک به عنوان سهامداران عمده تجارت‌نو، بیمه گذارانی از کمیته امداد امام خمینی (ره)، استانداری بوشهر، دانشگاه پیام نور، شرکت عمران عالی شهر و بیمه گذاران بالقوه چون مدیریت منابع انسانی منطقه، مدیرکل دامپزشکی استان، رئیس انجمن آزمایشگاه‌های اداره استاندارد، رئیس انجمن داروسازان استان، شرکت خدمات بندری سینا، رئیس اتاق بازرگانی استان بوشهرگذشت، مظفریان مدیر شعبه استان پس از عرض خیر مقدم، رزومه‌ای از عملکرد این شعبه را ارائه کرد.

This image has an empty alt attribute; its file name is شام-2-1024x637.jpg
تاکید بر ِاستانداردها در جلسه با استانداری
آغاز روز دوم سفر به جلسه استانداری بوشهر که از بیمه گذاران بزرگ  تجارت نو است، اختصاص یافت. در این نشست که معاون استاندار در برنامه و توسعه، مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل مالی اداری و رئیس اداری از استانداری بوشهر حضور داشتند شرایط و نحوه خدمات رسانی بیمه تجارت‌نو توسط حوزه استانداری مورد تحلیل و تشریح قرار گرفت که معاون استاندار از خدمات رسانی، ارزیابی و پرداخت به موقع خسارت به خصوص در بخش بیمه تکمیلی و درمان پرسنل تقدیرکرد.
در ادامه مدیرعامل بیمه تجارت‌نو ضمن تشکر از هماهنگی جلسه توسط استانداری بوشهر، خرسندی خود را نسبت به همکاری حال و ادامه پیدا کردن آن  درآینده اعلام داشت. نیما نوراللهی در باب فواید صنعت بیمه، امتیازات تجارت‌نو نسبت به سایر رقبای این صنعت و نحوه خدمات دهی به موقع تجارت‌نو در حوادث اخیز سیل و زلزله سخنانی راعنوان داشت. وی با تاکید بر اهمیت بیمه حوادث، بر چگونگی انجام ارزیابی و پرداخت خسارت در اتفاقات ناگوارسیل استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان و همچنین زلزله آذربایجان شرقی و شهرستان میانه اشاره کرد.  
 
This image has an empty alt attribute; its file name is استاندارد-1.jpg
رضایت دانشگاه علوم پزشکی ازانتخاب
پس از سخنرانی مدیرعامل تجارت‌نو در همایش مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دیدار با رئیس و معاونین این دانشگاه، روسای بیمارستان‌ها و ادارات بهداشت به همراه تعدادی از کارکنان فصل دیگر سفر را رقم زد.
در این جلسه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی با ابراز رضایت از تشکیل نخستین جلسه رفاهی درمجموعه دانشگاه علوم پزشکی، برضرورت وجود و نفوذ بیمه درلایه‌های مختلف جامعه تاکید داشت. کشمیری ازاینکه درقرارداد جدید دانشگاه برای امورات بیمه‌ای، شرکت بیمه تجارت‌نو به عنوان شرکت بیمه گر انتخاب شده است، ابراز خرسندی کرد. وی مهمترین دلیل این مهم را حضور مدیرعامل و تیم مدیریتی دراستان  دانسته وگفت: سفربه بوشهر را می‌توان نشانه مسئولیت پذیری وخیز بلند برای خدمات دهی بلندمدت به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قلمدادکرد. 
 درپی سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرعامل تجارت‌نو درمعرفی مجموعه تحت مدیریت خود به تشریح رزومه شرکت، نحوه خدمات دهی، ترکیب سهامداران و بیمه گذاران بزرگ، توانگری مالی، تعدادشعب و نمایندگان، مراکزدرمانی طرف قرارداد پرداخته و متقابلا رضایت خود را نسبت به همکاری با دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهربه عنوان یک مجموعه بزرگ ابرازکردکه با مذاکره طرفین جهت شفاف سازی شرایط بیمه نامه این دیدار پایان یافت.

This image has an empty alt attribute; its file name is دانش.jpg
دیداری از جنس حمایت با سهامداران بزرگ
در ادامه سلسه دیدارها، جلسه‌ با مدیرشعب بانک تجارت استان بوشهر به محوریت همکاری و همراهی برگزارشد.
پرستش ضمن خوش‌آمدگویی به مدیرعامل وهیئت همراه به تشریح خدمات این بانک پرداخت. وی با اشاره به اینکه بانک تجارت درگروه سهامداران برجسته تجارت‌نو قراردارد برهمکاری  و معرفی این بیمه به مشتریان بزرگ بانک تجارت به خصوص در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی تاکید داشت. نوراللهی نیز پیرو سخنان مدیرشعب بانک تجارت استان، نسبت به همکاری و همراهی بیمه تجارت‌نو تاکید داشته و از آنجا که بانک تجارت بانک تخصصی حوزه‌های نفت،گاز و پتروشیمی است، عنوان کرد: این بانک می‌تواند پل ارتباطی بیمه‌ای مهمی برای حضور تجارت‌نو دراین حوزه ها که دارای بیشترین حق بیمه هستند، باشد.

This image has an empty alt attribute; its file name is تجارت.jpg
پس از این جلسه، نشست مدیر شعب پست بانک استان بوشهر، درمقام سهامدار عمده نیز با تاکید برحمایت سپری شد.
دراین جلسه رضای عرب به تشریح خدمات پست بانک استان بوشهر پرداخت. وی تاکید داشت: از آنجا که پست بانک جز سهامداران اصلی  تجارت‌نو است معرفی این مجموعه به مشتریان بزرگ بانک ضرورت دارد. مدیرعامل تجارت‌نو درتایید این مهم، ضمن تاکید بر همکاری و همراهی متقابل به این موضوع اشاره داشت که؛ پست بانک پتانسیل  خوبی همچون دفاتر روستایی را  در زیر مجموعه خود دارد که برای ارائه خدمات بیمه‌ای از کانال این دفاتر می‌توان اقدام کرد.