Image


چاپ
ارسال به دوست
پیام نوروزی
پیام نوروزی مدیرعامل محترم بیمه تجارت نو

سال نو را به تمامی هم میهنان و فارسی زبانان، به ویژه عزیزان پرتلاش و زحمتکش صنعت بیمه، همکاران محترم و مشتریان گرامی تهنیت می گویم.

 

به نام آفریدگار بهار زیبایی ­ها

 

 

 

امسال در حالی به استقبال بهار و جشن میهنی نوروز می­رویم که حوادث دشوار و سهمگینی را پشت سر گذاشته ­ایم، حوادثی همچون تصادفات جاده ­ای­ و سوانح هوایی و دریایی که علاوه بر خسارت­های سنگین مادی، گروه بزرگی از هموطنانمان را عزادار و فضای عمومی را تیره و مکدر نمود؛ حوادثی که با بهبود ریسک و توسعه ایمنی می­تواند کنترل و مهار شود و بی ­تردید باید برای آن­ها چاره­اندیشی کرد. از این­ رو، لازم است در سطح ملی شورای ریسک و ایمنی با داشتن ابزار و امکانات کافی و سیاست­ گذاری و نظارت جدید تشکیل شود و از صدمات و ضایعات غیرقابل جبران در آینده جلوگیری کند.

در این زمینه، شرکت­های بیمه که از خدوم­ ترین سازمان­های کشورند، می ­توانند با اتخاذ سیاست­های مشترک و همراهی و همدلی، با برنامه ­ریزی جدید و پذیرش هزینه­ های آن، همراه با بهبود حق بیمه، برای جلوگیری از وارد آمدن صدمات جبران ­ناپذیر به هموطنانمان تلاش کنند. آموزش مردم و مدیران شرکت­های بزرگ، به ­ویژه در بخش­های حساسی مانند انرژی و جلب مشارکت آنان می­تواند راه را بر روی اجرای این رسالت مهم بگشاید.

بیمه تجارت نیز در این زمینه به سهم خویش در سالی که گذشت، از راه­های مختلف از جمله برگزاری گردهمایی­ ها، مسابقات، کلاس­های آموزشی و طرح موضوع­های مرتبط در تبلیغاتش تلاش کرده است و در سال آتی نیز بر فعالیت­های خود خواهد افزود.

امید است با رویکرد بهبود ایمنی در فعالیت­های کشوری و ایجاد احساس امید به آینده بهتر و سلامت کامل­ تر در نزد آحاد ملت، شاهد خرسندی و خوشدلی بیشتر مردم عزیز کشورمان باشیم.

سال نو را به تمامی هم­ میهنان و فارسی­ زبانان، به­ ویژه عزیزان پر­تلاش و زحمتکش صنعت بیمه، همکاران محترم و مشتریان گرامی تهنیت می­گویم.

سیدمحمد عباس ­زادگان