Image


چاپ
ارسال به دوست
دیدار صمیمانه معاون فنی اموال و مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو

در دیدار صمیمانه معاون فنی اموال و مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو عنوان شد: ظرفیت‌های شرکت بیمه تجارت نو، مکتوم مانده است

در دیدار صمیمانه معاون فنی اموال و مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو عنوان شد:

ظرفیت‌های شرکت بیمه تجارت نو، مکتوم مانده است

در پی سفر معاون فنی اموال و جمعی از مدیران بیمه تجارت نو به اصفهان، نمایندگان و شبکه فروش بیمه تجارت نو، در حضور معاون فنی و مدیران ستادی این مجموعه، از دغدغه‌های خود گفتند و در خصوص پیشبرد اهداف این مجموع، با آنها به گفت و گو پرداختند.

در جریان این دیدار دوستانه، سید کاظم ملکوتی، معاون فنی اموال شرکت بیمه تجارت نو، با ارائه تحلیلی جامع از بازار صنعت بیمه در کشور، فعالیت در شرایط کنونی را دشوار و نیازمند اصلاح دانست. او با اشاره به نرخ‌شکنی‌های صورت گرفته در بازار و رقابت‌های ناصواب ایجاد شده میان برخی از شرکت‌های بیمه، عملیات بیمه‌گری در کشور را با چالش‌های فراوانی روبرو دانست.

ملکوتی در ادامه با تاکید لزوم مدیریت ریسک و تحلیل درست ریسک‌های این صنعت، شبکه فروش این شرکت را آماده ادامه دادن راه بیمه‌گرانی دانست که همواره از رقابت‌های ناسالم در این صنعت پرهیز کرده‌اند. او با نوجوان خطاب کردن این شرکت گفت:«ظرفیت‌های شرکت بیمه تجارت نو، همچنان مکتوم مانده است و ما تردیدی نداریم که با تلاش موثر شبکه فروش و حمایت ستاد مرکزی و سهامداران، می‌توان این ظرفیت‌ها را به مشتریان بالقوه و بالفعل این شرکت معرفی کرد.»

در ادامه، مجید حریری، مدیر امور شعب و نمایندگان این شرکت، با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این استان، از لزوم غنی سازی پوتفوی این مجموعه سخن گفت. وی با اشاره به پتانسل‌های قابل اتکای استان در جذب مشتریان وفادار، بیمه تجارت نو را، شرکتی رو به شکوفایی معرفی کرد. حریری با بیان اینکه سهامداران شرکت بیمه تجارت‌نو، همواره حامی این مجموعه بوده‌اند، بر لزوم افزایش تلاش‌ها در جذب پورتفوی سهامداری و غیرسهامداری تاکید کرد.

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو، با اشاره به صنعتی بودن استان اصفهان، این استان را بستری مناسب برای فعالیت بیمه‌گران دانست و گفت:« شبکه فروش آگاه و باانگیزه این شرکت، می‌تواند با معرفی درست خدمات بیمه‌ای این مجموعه، تعامل بیمه تجارت نو و صاحبان صنعت و سرمایه را تقویت کرده و گام‌های موثری را در ترویج فرهنگ بیمه‌پذیری در کشور بردارد.»

در پایان این نشست صمیمانه، شبکه فروش بیمه تجارت نو در استان اصفهان، چالش‌های پیش روی فعالیت خود را با مسئولان ستادی این شرکت در میان گذاشته و در خصوص همراهی ستاد مرکزی برای کاهش دغدغه‌های نمایندگان و ارتقا و به روز گشتن سطح دانش تخصصی آنها، ابزار امیدواری کردند.