Image


چاپ
ارسال به دوست
نشست صمیمانه مدیرعامل بیمه تجارت نو و سرپرست بانک تجارت استان مازندران

دکتر نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو و هیئت همراه با آقای چالویی سرپرستی بانک تجارت استان مازندران دیدار صمیمانه ای برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو، در ادامه سفرهای استانی جهت بازدید از شعب سراسر کشور و نشست صمیمانه با مدیران شعب ، دکتر نیما نوراللهی بهمراه قائم مقام خود و جمعی از مدیران این شرکت  از شعبه ساری بازدید بعمل آوردند. 

در ابتدای برنامه های روز دوشنبه 5 آذرماه و در دیدار دکتر نوراللهی و آقای چالویی، جناب آقای قنبری مدیریت شعبه بیمه تجارت در استان مازندران گزارشی از عملکرد و وضعیت شعبه ارائه نمود.

در ادامه دکتر نیما نوراللهی با ابراز امیدواری و آینده ای بهتر بر همکاری های گسترده تر و موثر بین بیمه و بانک تاکید داشتند.

آقای چالویی سرپرست بانک تجارت در استان هم با اشاره به ظرفیت بالای استان برای همکاریهای بیشتر، سبد حمایتی ویژه ای را برای مشتریان بانک و بیمه را پیشنهاد نمودند.

همچنین بازاریابی مشترک با حضور نمایندگان خبره بیمه و بانک در جلسات مشترک با صنایع و مشاغل استان نیز از دیگر مباحث موکد آقای چالویی بود.

در تصمیمی مشترک نیز مقرر گردید نماینده ای از بیمه تجارت در غرب استان و مناطق توریستی در هر شعبه بانک تجارت حضور داشته باشد.